Doradztwo energetyczne

Zespół Hobo Systems oferuje przedsiębiorcom profesjonalne doradztwo energetyczne. Szczegółowy zakres współpracy ustalany jest na podstawie indywidualnej sytuacji klienta, a także jego realnych potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie zadbać o wysoką jakość świadczonych usług oraz o wygenerowanie realnych oszczędności w obszarze kosztów energii elektrycznej u naszych klientów. Celem Hobo Systems jest poprawa efektywności energetycznej Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługa szyta na miarę Twoich potrzeb

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jakimi wyzwaniami mierzą się obecnie przedsiębiorcy. Zaburzony łańcuch dostaw i wzrost cen surowców energetycznych przekłada się na podwyższone rachunki za prąd. Im szybciej rozpoczniesz proces optymalizacji zużycia energii elektrycznej w firmie, tym szybciej wygenerujesz na tym polu realne oszczędności. Od 5 lat specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie energetycznym dla sektora biznesowego w Polsce. Dokładnie przeanalizujemy Twoją sytuację, a także na podstawie przeprowadzonych badań zaproponujemy wdrożenie zmian. Wszystko po to, abyś poprawił efektywność energetyczną w firmie i zwiększył generowany przez nią dochód. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i zależy nam na tym, aby oferta Hobo Systems była szyta na miarę Twoich potrzeb.

Co obejmuje współpraca?

Współpraca w ramach doradztwa energetycznego opiera się na kilku podstawowych elementach. Stanowi idealne uzupełnienie funkcji i możliwości, które klienci otrzymują od nas w ramach autorskiego systemu do zarządzania energią AIFLO. Połączenie analityki systemowej z naszym doświadczeniem sprawia, że optymalizacja kosztów energii w przedsiębiorstwie stoi na jeszcze wyższym poziomie. W ramach doradztwa nasz dział analiz zajmie się takimi aspektami prowadzonego przez Ciebie biznesu jak m.in.:

 • analiza zużycia energii elektrycznej w poszczególnych strefach czasowych;
 • analiza ponoszonych kosztów dystrybucji i zakupu energii elektrycznej;
 • dobór mocy zamówionej dla poszczególnych miesięcy.

Ponadto proponujemy kompleksowe wsparcie naszego Działu Technicznego w sytuacjach, gdy wystąpią w Twojej firmie stany alarmowe związane z występowaniem energii biernej, czy też z przekroczeniem założonego poziomu mocy. Nasi specjaliści zweryfikują naliczane przez dostawcę opłaty za zużycie energii i porównają je ze stanem faktycznym. Wszystko po to, aby wykluczyć ewentualne nieprawidłowości. Ponadto specjalizujemy się w przygotowywaniu merytorycznych raportów związanych z kosztami energii elektrycznej w różnych układach analitycznych, raportów okresowych, a także prowadzeniu korespondencji i procesów reklamacyjnych na linii klient – dostawca energii.

Jeżeli w swojej firmie posiadasz urządzenia kompensacyjne, to przeprowadzimy monitoring skuteczności ich działania oraz zarejestrujemy ewentualne zdarzenia, które wskazują na ich małą efektywność lub awarię. Oceniamy również skuteczność wykorzystywanych przez firmę źródeł energii odnawialnej, w tym systemów fotowoltaicznych. Wszystko po to, aby szybko i skutecznie zoptymalizować zarządzanie energią w Twojej firmie i zadbać o realne oszczędności z tym związane.

  Skontaktuj się z nami!

  Imię i nazwisko*

  Email *

  Telefon

  Załączam ostatnią fakturę (PDF):

  Wiadomość*

  HOBO SYSTEMS Sp. z o.o.

  ul. Ceramiczna 8A, 20-150 Lublin

  tel.: 81 721 65 17

  Wsparcie w zakupie energii

  Przygotowany przez HOBO SYSTEMS system zarządzania energią elektryczną stanowi również wsparcie w jej zakupie. Nasz zespół zajmuje się profesjonalnym zakupem energii elektrycznej na potrzeby klientów. Tego typu outsourcing usług pomaga w osiągnięciu realnych oszczędności i wybrania oferty sprzedawcy energii elektrycznej, która będzie najkorzystniejsza dla Twojego przedsiębiorstwa. Pomożemy Ci wybrać najlepszą dla Twojego biznesu strategię zakupu energii i skutecznie ją wdrożyć.

   

  Dokładana analiza danych rynkowych

  Na podstawie zgromadzonych danych przygotujemy dla Ciebie profil zużycia energii elektrycznej w firmie. Dzięki temu będziemy w stanie skutecznie pośredniczyć w zakupie energii z zachowaniem opłacalności całej transakcji. Pomagamy w doborze sprawdzonego i bezpiecznego dostawcy. Razem z nami zadbasz o optymalizację kosztową prowadzonego biznesu. Dzięki temu jesteś w stanie osiągnąć realne oszczędności. Nieocenione wsparcie w tym zakresie stanowi nasz autorski system Aiflo.

   

  Zapraszamy do kontaktu

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą doradztwa energetycznego dla firm, a także do bezpośredniego kontaktu z ekspertem Hobo Systems. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy i pomożemy Ci zadbać o finanse przedsiębiorstwa. Do usłyszenia.