Fotowoltaika

Wśród odnawialnych źródeł energii w Polsce wciąż największym powodzeniem cieszy się fotowoltaika. Z produkcji energii elektrycznej za pomocą paneli solarnych korzystają również przedsiębiorcy.

Czym jest autokonsumpcja w przedsiębiorstwie?

W przypadku obecnej sytuacji na rynku oraz rozliczeń autokonsumpcja jest jak najbardziej wskazana. To nic innego jak wytwarzanie energii elektrycznej na własne potrzeby. Odpowiednio przygotowany system pozwala na sprawne zarządzanie energią pozyskiwaną z promieni słońca, a także przekłada się na wyraźny spadek kosztów związanych z prowadzeniem firmy.

Zespół HOBO SYSTEMS specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów, które pozwalają na określenie realnego zapotrzebowania firmy na prąd. Na tej podstawie można dopasować wielkość i moc paneli słonecznych jak również zweryfikować poprawność instalacji już istniejącej. Wszystko po to, aby fotowoltaika korzystnie wpływała nie tylko na środowisko naturalne, ale także na realne oszczędności przedsiębiorcy i wzrost jego zysków. To połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Profesjonalny system do zarządzania energią

Zespół HOBO Systems współpracuje z renomowanymi partnerami biznesowymi. Na podstawie zebranych danych z odczytu urządzeń monitorujących przygotowujemy dedykowaną propozycję instalacji fotowoltaicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby instalacja była szyta na miarę potrzeb klienta i zoptymalizowana pod kątem opłacalności. Fotowoltaika to główne spektrum naszej działalności w obszarze OZE, ponieważ wciąż należy do najchętniej wybieranych opcji przez rodzime przedsiębiorstwa. Sprawdzimy możliwości implementacji systemu, a także wskażemy na realne oszczędności, które uzyskasz w krótkiej i długiej perspektywie. Zadbamy o to, aby w Twojej firmie w sposób świadomy i odpowiedzialny można było zarządzać kosztami energii i optymalizować jej zużycie.

 

Zapraszamy do kontaktu

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Pokażemy Ci jak w krótkim czasie wygenerować realne oszczędności z OZE, a także z innych źródeł. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i implementacji rozwiązań szytych na miarę potrzeb naszych klientów. Szczegółowych informacji udzieli Ci nasz przedstawiciel. Jeżeli zależy Ci na optymalizacji kosztów prowadzonej działalności i zwiększeniu zysków, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

  Skontaktuj się z nami!

  Imię i nazwisko*

  Email *

  Telefon

  Załączam ostatnią fakturę (PDF):

  Wiadomość*

  HOBO SYSTEMS Sp. z o.o.

  ul. Ceramiczna 8A, 20-150 Lublin

  tel.: 81 721 65 17